albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 moter e vlla te humbur qe jetoni vetem 275 metra larg

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: moter e vlla te humbur qe jetoni vetem 275 metra larg   Tue Feb 03, 2009 9:28 pm

Moter e vella te humbur jetonin vetem 275 metra larg


Një motër e vëlla, të cilët janë ribashkuar pas 40 vitesh, zbuluan se jetonin më pak se 300 metra larg njëri-tjetrit. Ken Whitty, 64-vjeçar kishte kaluar para shtëpisë së motrës së tij më të vogël, Yvonne, dhe e kishte parë atë në kopsht, por nuk e dinte se ishin të afërm. Zoti Whitty dhe motra e tij u rritën së bashku, por prindërit ndërruan jetë kur ata ishin të rinj dhe janë rritur nga familjarë. Ata mbanin kontakte deri sa zoti Whitty u largua nga shtëpia në moshën 21-vjeçare. Kur ai u kthye zbuloi se shtëpia e saj ishte shembur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.big-forum.net
 
moter e vlla te humbur qe jetoni vetem 275 metra larg
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» GËZUAR VLLA DITËLINDJEN TËNDE
» Këngë dhe shkrime për Nënë Terezën
» Tekste këngësh të vjetra
» Rush Dragu: ''Artisti i Merituar'', rapsodi Sali Mani në kërkim të djalit të humbur (+ Video
» Gazmend Islami:Si u vranë komandantet e UÇK-së që luftuan në Kosovë dhe si morën komandën “parashutistët” e Tiranës?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: Kuriozitete-
Kërce tek: