albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FiRmA e avokatise kerkon punonjese me taka te larta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: FiRmA e avokatise kerkon punonjese me taka te larta   Tue Feb 03, 2009 9:36 pm

Firma e avokatise kerkon punonjese me taka te larta


Gratë që punojnë në një firmë ligjore janë këshilluar të veshin taka të larta me funde dhe jo pantallona, në mënyrë që të “përqafojnë feminitetin e tyre”. Avokatet femra në “Freshfields Bruckhaus Deringer”, një prej firmave më të vjetra e më të respektuara të SHBA-së, gjithashtu janë paralajmëruar të mos mbajnë varëse, duke qenë se tërheqin vëmendje në dekolte. Kompania, e cila ka 2400 punonjës, ka punësuar konsulentë imazhi që të përmirësojë pamjen e jashtme të stafit. Meshkujt duhet të shmangin këpucët kafe dhe kravatat e gjata, femrat këpucët e sheshta dhe aksesorët.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.big-forum.net
 
FiRmA e avokatise kerkon punonjese me taka te larta
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Firma Dibrani Transport nga Gjermania u bënë thirrje
» Në Fabrikën e Çimentos:Nga Ditari i Luan Çipit
» Ramadan Asllani: Hasan Remniku - Kaçaku i fundit i Kosovës
» Pjetër NREJAJ:Dr. Rugova, njeriu me vlera të mëdha dhe me ndjenja të larta kombëtare
» Vazhdojnë nderimet e larta për luftëtarin Beg Rizaj, i vrarë në Kumanovë (Foto)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: Forum i lire :: Kuriozitete-
Kërce tek: