albanian-vips

MiReSeViNi ne albanian-vips FORUM.Besoj se do mbeteni te kenaqur.
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vajza nga Indiana fiton kurorën e Miss Amerika 2009

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin-eNdRiTi
Admin


Numri i postimeve : 92
Join date : 02/02/2009
Location : in your HOMEPAGE

MesazhTitulli: Vajza nga Indiana fiton kurorën e Miss Amerika 2009   Fri Feb 06, 2009 8:37 pm

Vajza nga Indiana fiton kurorën e Miss Amerika 2009
Vajza nga Indiana fiton kurorën e Miss Amerika 2009

Missi nga shteti i Indianas është kurorëzuar si Miss Amerika 2009. Katie Stam 22 vjece, studente në universitetin e Indianapolisit luftoi për një javë mes nje konkurrence te fortë, duke fituar besimin nga publiku për tu zgjedhur si më e bukura e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Gara ishte e fortë sidomos në fushën e talenteve. Missi pozoi dhe me bikini të zeza, gjë që u vlerësua nga juria. Të gjitha këto bënë që kurora e Miss Ameikës për këtë vit të shkojë në shtetin e Indianës. Missi pretendon që në të ardhmen të punojë ne televizion. Ajo beson se kurora që fitoi do mund t’ja japë këtë mundësi.


http://images.lirenti.com/out.php/i4456_11.jpg
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://albanian-vips.big-forum.net
 
Vajza nga Indiana fiton kurorën e Miss Amerika 2009
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gëzuar Ditëlindjen Ronela Ramadani-vajza e dajës tim Xhavitit!
» MIS GJERMANIA
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Mentor Thaqi:KOMBIT TIM, MOTRAVE DHE VËLLËZËRVE TË GJAKUT, TË RRËNJËVE, TRUNGUT, DEGËVE DHE KURORËS KOMBËTARE, GËZUAR PASHKËT!!!
» Namik Ajazi, Liri Belishovës i ka mbetur peng diploma e vajzës

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
albanian-vips :: ART & KULTURE :: INFORMACIONE&PRAPASKENA-
Kërce tek: